چرا امروزه باید نسبت به تعویض درب و پنجره های قدیمی اقدام کرد؟

ضرورت جایگزین کردن پنجره های قدیمی و معمولی با پنجره های جدیدی مثل دوجداره بر هیچ کس پوشیده نیست چون موارد مهمی مثل عایق بودن صدا و حرارت وجود دارد که توانسته طرفدارهای زیادی در بین ساختمان ساز ها و خانه ها پیدا کند. اما اگر قصد سفارش و ساخت درب و پنجره دوجداره upvc یا آلومینیوم دارید یا میخواهید بدون تخریب درب و پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید حتما قبل از هرکاری نسبت به جایی که میخواهید سفارش دهید اطمینان حاصل کنید که شرکت یا تولیدی دارای افراد مجرب و متخصص و نصاب باشد.

چرا امروزه باید نسبت به تعویض درب و پنجره های قدیمی اقدام کرد سوالیست که مزایای استفاده از درب و پنجره های دوجداره را بازگو میکند. به ساختمان های اطراف خود نگاه کنید، یکی از گزینه هایی که زیبایی ساختمان هارا چند برابر کرده است چه میباشد؟ استفاده از درب و پنجره های دوجداره upvc یا آلومینیوم در ساختمان سازی بجای درب و پنجره های قدیمی، یکی از گزینه های روی میز کارفرمایان ساختمان سازی می باشد که در ادامه درمورد تعویض درب و پنجره های قدیمی و جایگزین آن با درب و پنجره های دوجداره صحبت میکنیم. با گروه تولیدی کاکویی همراه باشید.

تعویض درب و پنجره های قدیمی به دلایل زیر

شاید تا همین چند وقت پیش اکثر مردم از درب و پنجره های معمولی و قدیمی استفاده میکردند که با آمدن نسل جدید درب و پنجره های دوجداره و دانستن مزایای آن، رفته رفته مردم به سمت تعویض درب و پنجره های قدیمی خود پیش رفتند.

اما هنوز هم درب و پنجره های معمولی وجود دارند که برخی مردم بخاطر اینکه فکر میکنند تعویض درب و پنجره های قدیمی با upvc یا آلومینیوم ریخت و پاش زیاد دارد و باعث کندوکاری و تخریب زیادی میشود که باید بگوییم این مورد قابل حل شدن است. افراد متخصص درب و پنجره های دوجداره این کار را بدون تخریب برای شما انجام میدهند. اگر در این زمینه سوالی دارید با ما تماس بگیرید. اکنون به سراغ دلایل مهمی میرویم که درب و پنجره های دوجداره را از در و پنجره های معمولی متمایز میکند:

1- به راحتی باز و بسته میشوند:
کار های دوجداره upvc بخاطر کیفیت بالای پروفیل و قطعات و یراق ترک سبب سهولت در باز و بسته کردن درب و پنجره ها میشوند که برای خیلی از مردم این گزینه مهم است.

2- تنوع در رنگبندی

3- به راحتی با آب و صابون و دستمال کشیدن تمیز میشوند

4- مقاومت بالایی در برابر اشعه، نور و گرما دارند و برخلاف درب و پنجره های قدیمی تغییر رنگ نمیدهند و همیشه ظاهر تازه و خوشایندی دارند.

5- مقاومت بالا در برابر آتش و حرارت و غیر اشتعال بودن درب و پنجره های دوجداره (اگر از تولیدی درب و پنجره معتبر و پروفیل خوب و برند استفاده شود)

6- درب و پنجره های دوجداره عایق صوتی و حرارتی هستند و محیطی بی سر و صدا برای شما فراهم و از هدر رفتن انرژی جلوگیری میکنند.

بیشتر بخوانید: کاربرد درب و پنجره های دوجداره در مکان های شلوغ

تعویض درب و پنجره های قدیمی خود را به تیم متخصص بسپارید

kadr moarefi kakoee maghale
تماس با گروه تولیدی درب و پنجره دوجداره کاکویی

تا به اینجا دانستیم که درب و پنجره های معمولی نمیتوانند افراد داخل منزل یا اداره را به دلیل درز و شکاف ها و کیفیت پایینی که دارند از سر و صدای بیرون در امان نگه دارند، نمیتوانند از هدر رفتن انرژی چه گرمایشی یا چه سرمایش جلوگیری کنند که همینجا باعث افزایش هزینه های برق و گاز میشوند، نمیتوانند زیبایی و شکیل بودن درب و پنجره های دوجداره را داشته باشند یا در مقابل رطوبت، باران، آفتاب و گرما، گرد و خاک مقاومت داشته باشند.

اما باید بگوییم که اگر تعویض درب و پنجره های قدیمی خود و جایگزین آن با پنجره های upvc را به تیم متخصص درب و پنجره نسپارید و به دنبال کارهای بی کیفیت و بسیار ارزان قیمت در بازار با نام دوجداره باشید در مدت زمان کوتاهی ممکن است به تمام دلایلی که نباید از درب و پنجره های معمولی استفاده کرد برسید یعنی چه؟

به این معنی که ممکن است درب و پنجره ها رگلاژ نشوند، به دلیل کیفیت پایین و نصب نادرست از ورود سرما و گرما، سر و صدا به داخل جلوگیری نشود، لولا یا قطعات یراق بشکند، شیشه های دوجداره به کار رفته به دلیل کیفیت پایین بخار کند و عایق نباشد و بسیاری موارد دیگر که در این صورت شاید در لحظه اول تصور کنید که با هزینه کم توانستید درب و پنجره دوجداره نصب کنید اما آیا به هزینه های بعدی که دوباره باید کنید فکر کردید؟ آن هم به زودی؟

جمع‌بندی

ضرورت جایگزین کردن پنجره های قدیمی و معمولی با پنجره های جدیدی مثل دوجداره بر هیچ کس پوشیده نیست چون موارد مهمی مثل عایق بودن صدا و حرارت وجود دارد که توانسته طرفدارهای زیادی در بین ساختمان ساز ها و خانه ها پیدا کند. اما اگر قصد سفارش و ساخت درب و پنجره دوجداره upvc یا آلومینیوم دارید یا میخواهید بدون تخریب درب و پنجره های قدیمی خود را تعویض کنید حتما قبل از هرکاری نسبت به جایی که میخواهید سفارش دهید اطمینان حاصل کنید که شرکت یا تولیدی دارای افراد مجرب و متخصص و نصاب باشد.

در غیر این صورت تمام هزینه های شما بی ثمر خواهد بود و به هیچ عنوان به راحتی و آرامشی که در نظر دارید نخواهید رسید. بهتر است برای خرید در و پنجره از یک مجموعه متخصص کمک بگیرید که پس از نصب هم دچار مشکل نشوید. پیشنهاد ما به شما گروه تولیدی درب و پنجره کاکویی است. تولیدی کاکویی با استفاده از دستگاه های بروز و یرق آلات ترک و درجه یک با پروفیل های برند مثل دیوا و ویستابست به شما خدمات ارزشمندی ارائه میدهد. یعنی از اول اندازه گیری و طراحی تا ساخت و نصب و تحویل کار با شما خواهد بود. اگر میخواهید درمورد گروه تولیدی بیشتر بدانید بر روی درباره ما کلیک کنید.