درباره ما

درباره شرکت تولیدی درب و پنجره دوجداره کاکویی

گروه تولیدی کاکویی با تجربه 20 ساله خود به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر درب و پنجره دوجداره upvc در تنکابن و مازندران و گیلان به کارفرمایان ساختمانی و هر کسی که نیاز به ساخت و تعویض درب و پنجره داشته باشد کمک شایانی کرده است. ازاین رو همواره سعی کرده که کیفیت بالا را سرلوحه کار خود قرار دهد تا نهایت رضایت مشتریان عزیز را کسب کند.

از آنجایی که تولیدی درب و پنجره کاکویی در شمال کشور در شهرستان تنکابن قرار دارد اکثر مشتریان ساخت و ساز های ویلایی و آپارتمانی به تعداد طبقات بالا و پایین (فرقی ندارد)، از مشاوره رایگان این مجموعه برخوردارند و برای ساخت و ساز خود که از چه درب و پنجره هایی با چه طرح و جنس و رنگی باید استفاده کنند سوال میپرسند و جواب میگیرند.

شرکت تولیدی کاکویی با تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیوم در تنکابن و upvc و انواع توری پلیسه، ثابت و کشویی طبق استاندارد ها و اصول ساخت توانسته جامعه هدف مناسب خود را پیدا کند و با اندازه گیری و طراحی رایگان به همراه مشاوره رایگان از لحظه ساخت پروژه تا کنترل کیفیت پیش از تحویل و نصب صحیح با تعهد و وقت شناسی در خدمت مردم عزیز باشد. در تصاویر زیر برخی گواهی نامه های فنی و گارانتی مجموعه کاکویی را میبینید.

garantikakoee
گواهی نامه 10 سال گارانتی یراق آلات upvc و آلومینیومی
govahifani kakoee
گواهی نامه فنی
govahikako.jpg
گواهی نامه تایید صلاحیت