کاربرد پنجره دوجداره در مکان های شلوغ

کاربرد پنجره دوجداره در مکان های شلوغ یکی از گزینه های انتخاب ما برای خرید پنجره دوجداره upvc یا آلومینیوم است. بی شک سر و صدای رفت و آمد ماشین ها، بوق زدن، رعد و برق یا طوفان و نزدیک بودن به اتوبان و مدارس و … برای هیچ کسی خوش آیند نخواهد بود و به خصوص اگر در منزل بیماری هم وجود داشته باشد که نسبت به سر و صدا حساس باشد در این شرایط باید از پنجره های دوجداره یا حتی سه جداره هم استفاده کرد. در این مقاله به کاربرد پنجره دوجداره در مکان های شلوغ میپردازیم. با گروه تولیدی درب و پنجره دوجداره کاکویی همراه باشید.

پنجره دوجداره چیست؟ | اجزای شیشه دوجداره

panjere2jedare

پنجره دوجداره همانطور که از نام آن پیداست به پنجره ای گفته میشود که دولایه شیشه در آن به کار رفته باشد. پنجره ای که دولایه شیشه داشته باشد قطعا میتواند تا حدود زیادی از عبور سر و صدای بیرون به محیط داخل جلوگیری کند و برعکس.

کاربرد پنجره دوجداره درمکان های شلوغ فقط به عایق بودن صدا ختم نمیشود بلکه میتواند از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری کند. پنجره های دوجداره به گونه ای ساخته و نصب میشوند که در فصل سرما و گرما عایق حرارتی هم بحساب میایند. نه میگذارند گرمای داخل به بیرون برود و نه میگذارد سرما یا گرمای بیرون به داخل بیاید. در مورد سایر کاربرد های پنجره دوجداره در مقاله بعدی حتما صحبت خواهیم کرد اما در این مقاله صرفا به توضیح کاربرد پنجره دوجداره در مکان های شلوغ میپردازیم.

کاربرد پنجره دوجداره در شمال

استفاده از پنجره دوجداره در شمال و یا تهران فرقی نمیکند زیرا که سر و صدا در هر مکانی وجود دارد در یکجا بیشتر و در یک جا کمتر، اما هرچه از کاربرد پنجره دوجداره در مکان های شلوغ بگوییم از زیبایی پنجره های دوجداره هم نمیتوان گذشت. پنجره های دوجداره عموما با پروفیل های upvc و آلومینیومی ساخته میشوند که میتوانید از هر کدام بر اساس نوع سازه خود استفاده کنید. اگر هم نمیدانید که از چه پروفیلی برای ساخت درب و پنجره استفاد کنید همین الان با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

استفاده از درب و پنجره های دوجداره در هر جای ایران به دلیل ضخامت شیشه به کار رفته و پروفیل های upvc و آلومینیومی عملکرد عایق بندی خانه شما در برابر گرد و غبار ، آلودگی های صوتی، گرما و سرما بالا میبرد و سبب افزایش آسایش و راحتی اعضای خانواده و افراد داخل ساختمان ها میشود.

اگر هنوز از پنجره های قدیمی استفاده میکنید و قصد دارید بدون تخریب پنجره های قدیمی را با پنجره های upvc جایگزین کنید کافیست به ما بگویید تا در سریع ترین زمان ممکن درخواست شما را اجرایی کنیم.

انواع پنجره دوجداره که در تولیدی کاکویی ساخته میشود

انواع پنجره دوجداره که در تولیدی ما ساخته میشود بر اساس نوع پروژه، طراحی مورد نظر و میزان بودجه کارفرما انتخاب و به دسته های پنجره های تک حالته یا لولایی، پنجره های دوحالته، پنجره های کشویی و ثابت، پنجره های سرویسی و کلنگی، پنجره های رنگی و روکش لمینت تقسیسم میشوند که در زیر تصویر هرکدام را میتوانید ببینید.